درباره ما

 • حمید رضا نکویی
  حمید رضا نکویی
  .

  حمیدرضا نکویی دیزاینر و کنشگر اجتماعی
  هم بنیان گذار مجموعه طرح و ساخت برژمان، سرپرست نمایندگی موسسه "طراحی برای تغییر" در ایران و مدیر مسئول آی‌دی‌ریپورتر
  ..... 
  او باور دارد که نگاه به جریانات و پیشامدهای گوناگون از منظر یک طراح از جهت تفاوت در تحلیل، قابل تأمل است. در این راستا او بکارگیری تفکر طراحی در تحلیل صحیح رخ دادها و یافتن مناسب ترین راه حل با توجه به موقعیت های زمانی و مکانی هر دوره را بخشی مهم از دانش یک طراح می داند. 
  فرآیند تفکر طراحی می تواند از مسائل اجتماعی تا مسائل شخصی را دربرگیرد و تغییرات بزرگی در نتایج آن داشته باشد. که این خود ملزم به آگاهی عمیق طراح نسبت به فرهنگ و سبک زندگی واقعی جامعه ی هدف است.

 • علی دائمی
  علی دائمی
  مدیر روابط بین الملل

  علی دائمی، طراح‌خدمات|تسهیلگر نوآوری، هم‌بنیان‌گذار کانون نوآوری کاوان و نمایندگی موسسه " طراحی برای تغییر" در ایران از برگزارکنندگان همایش تِدِکس دانشگاه تهران و کنفرانس ملی طراحی خدمات بوده است و چند سالیست که به فعالیت‌های آموزشی، تحقیقاتی و اجرایی در حوزه دیزاین مشغول است. عمده فعالیت‌های وی در صنعت آموزش کودکان بوده و اختصاصا در پروژه شهر دوستدار کودک که بر اساس چهارچوب‌های ابلاغی یونیسف به مدت پنج سال در حال اجرا بوده، همکاری داشته است. وی دانش‌آموخته طراحی‌صنعتی (کارشناسی) و مدیریت کارآفرینی (کارشناسی‌ارشد) از دانشگاه تهران است.